KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186241
nr 1618 6241
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x82 cm
Kondition: tryckskada på duk
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:11:46
2.000 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr